14
„AX Armani“ – „Žalgiris“ (nuotr. zalgiris.lt)

„Žalgiris“ iškovojo pergalę madų sostinėje, tačiau prarado svarbų žaidėją

Ulanovas sužaidė sezono rungtynes

Kauno „Žalgiris“ (5/6) Eurolygoje pasiekė kovingą pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Milane 83:70 (18:19, 23:12, 18:21, 24:18) įveikė „AX Armani“ (4/7) klubą, tačiau prarado pėdos traumą patyrusį Arną Butkevičių.

14

Sezono rungtynes sužaidė Edgaras Ulanovas. „Žalgirio“ kapitonas pelnė 20 taškų (6/6 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 32 naudingumo balais.

Šiame mače net po 4 tritaškius pataikė Keenanas Evansas ir Rolandas Šmitas. Pastarojo metimas likus dviems minutėms padidino persvarą iki 13 taškų ir rungtynių likimas buvo nuspręstas.

Iš viso  „Žalgiris“ pataikė net 11 tritaškių iš 21 (52 proc.).

Po pirmojo kėlinio 19:18 pirmavo Italijos klubas. Įdomu tai, kad E. Ulanovas per pirmąjį kėlinį pelnė 11 taškų ir surinko 13 naudingumo balų.

Beje, jau pirmajame kėlinyje į aikštę žengė jaunasis Danielius Lavrinovičius.

Antrojo kėlinio pradžioje pirmuosius taškus pelnė D. Lavrinovičius, o sužaidus 14 min. „Žalgirio“ klubas pirmavo 24:23.

„Žalgirio“ vyrai sumaniai išnaudojo progas greitajame puolime ir surengė spurtą. Po dviejų kėlinių kauniečiai pirmavo 41:31.

Po didžiosios pertraukos  „Žalgirio“ gyvenimą apsunkino A. Butkevičiaus patirta trauma.

Nikola Mirotičius pataikė pirmąjį tritaškį iš žaidimo ir tai privertė prašyti K.Maksvytį minutės pertraukėlės.

Kauniečiai įpusėjus kėliniui išlalkė dviženklį pranašumą – 54:44.

Kėlinį užbaigė įspūdingas E. Ulanovo prasiveržimas. Kapitonas realizavo visus pirmuosius 6 savo dvitaškius.

Sužaidus 30 min.  „Žalgiris“ pirmavo 59:52.

Ketvirtajame kėlinyje „AX Armani“ bandė priartėti, tačiau visus varžovų bandymus atlaikęs „Žalgiris“ pasiekė penktąją pergalę Eurolygoje.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais gruodžio 5 d., kai Vokietijoje susitiks su Berlyno ALBA.

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 21 (3/7 trit.), Nikola Mirotičius 14, Devonas Hallas 11, Stefano Tonutas 5, Johannesas Voigtmannas, Kyle‘as Hinesas, Nicolo Kelli ir Alexas Poythressas – po 4.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 20 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 32 n.b.), Keenanas Evansas 19 (4/6 trit.), Rolandas Šmitas 16 (4/5 trit.), Kevarriusas Hayesas 9, Laurynas Birutis 8, Tomas Dimša 5, Arnas Butkevičius 4.

Visas Eurolygos rungtynes stebėkite „Go3“ televizijoje.