Krepšinio duomenų analitikas Darius Garuolis pasidalijo, kad Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį ne tik iškovojo pirmą sezono pergalę Eurolygoje, bet užfiksavo išskirtinį pasiekimą.

Savo socialiniame tinkle „X“  D. Garuolis paskelbė, kad „Žalgiris“ tapo pirmąja komanda nuo 2007 m. Eurolygoje, kuri vienų rungtynių metu sugebėjo du kartus panaikinti 15 taškų deficitą.

Primename, kad pirmąjį kartą 15 taškų skirtumu žalgiriečiai atsiliko antrajame kėlinyje (25:40), o antrą kartą toks skirtumas tarp komandų buvo trečiojo kėlinio pabaigoje (48:63). Galiausiai žalgiriečiai iškovojo pergalę rezultatu 82:79 (15:23, 22:19, 21:23, 24:14).

Kitos Eurolygos rungtynės „Žalgirio“ laukia jau kitą penktadienį, kai kauniečiai namuose susikaus su Belgrado „Crvena zvezda“.