Ketvirtąją pergale ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro aštuonių ekipų A grupės aštuntosiose rungtynėse iškovojo ir penktoje vietoje įsitvirtino Kauno "Žalgiris", ketvirtadienį namuose 102:82 (30:17, 21:15, 32:18, 19:32) nugalėjęs septintojoje pozicijoje (2 pergalės ir 6 pralaimėjimai) esančią Bolonijos "Virtus VidiVici" (Italija) ekipą.

Kitose ketvirtadienį vykusiose A grupės rungtynėse šeštąją pergalę iškovojo antroje vietoje esantis Kšyštofo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno Sienos "Montepaschi" (Italija) klubas, svečiuose 86:80 įveikęs pagrindinę kauniečių varžovę dėl penktosios vietos Liublijanos "Union Olimpija" (Slovėnija) komandą, kuri patyrė jau penktąjį pralaimėjimą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs R. Kaukėnas pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Per 36 minutes gynėjas iš Lietuvos pataikė 1 dvitaškį iš 2, 3 dvitaškius iš 7 ir realizavo visus 12 baudų metimų.

K. Lavrinovičius svečiams pelnė 10 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius. Per 25 su puse minutės puolėjas pataikė 4 dvitaškius iš 7, abu baudų metimus, tačiau abu dvitaškiai skriejo pro šalį.

Pirmauja grupėje septynerias rungtynes iš aštuonerių laimėjęs Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA (Rusija) klubas:

"Union Olimpija" - "Montepaschi" 80:86 (22:21, 17:15, 21:19, 20:31) Goran Dragič 22. Marko Milič 21, Jasmin Hukič 12; Rimantas Kaukėnas 21, Terrell McIntyre 20, Bootsy Thornton 13.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 8 7 1 663:558
2. Sienos "Montepaschi" (Italija) 8 6 2 636:558
3. Vitorijos "TAU Ceramica" 8 5 3 681:615
4. Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) 8 4 4 703:641
5. Kauno "Žalgiris" 8 4 4 653:656
6. Liublijanos "Union Olimpija" (Slovėnija) 8 3 5 602:649
7. Bolonijos "Virtus VidiVici" (Italija) 8 2 6 608:716
8. Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) 8 1 7 534:687