„Žalgirio“ asistentas Arne Woltmannas atskleidė, kokio naujoko ieško klubas

Permainas išgyvenantis Kauno „Žalgiris“ sekmadienį LKL rungtynėse rezultatu 98:79 įveikė Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

Prie klubo vairo stovėjo laikinai vyr. treneriu tapęs Arne Woltmannas.

„Esame patenkinti pergale, šios rungtynės buvo banguojančios ir galėjome atsiplėšti anksčiau, tačiau darėme klaidų, kurios buvo pasikartojančios. Ketvirtajame kėlinyje geriau dalinomės kamuoliu ir įtvirtinome pergalę“, – kalbėjo treneris.

Jis sakė, kad „Žalgirio“ komandai žinia apie Martino Schillerio atleidimą buvo netikėta.

„Žinoma, kad buvo netikėta ir tai nėra lengva. Viskas įvyko per laisvą dieną ir kitą dieną susirinkus į treniruotę pasikalbėjome su žaidėjais. Gerai, kad šiandien nors ir ne 40 minučių, tačiau pademonstravome tinkamą nusiteikimą.

Mes su Schilleriu dėliojome planus visam sezonui, tad be abejo, kad tokios žinios nėra lengvos“, – sakė jis.

Treneris teigė, kad štabas turėtų nesikeisti: „Mano žiniomis, prie komandos tiesiog prisijungs naujas treneris, o štabas išliks“.

Jure Zdovcas prie „Žalgirio“ vairo turėtų stoti pirmadienį.

„Pasiruošimas po visų permainų, kurios įvyko, nebuvo lengvas, tačiau nusprendžiau nieko per daug nekeisti. Atėjęs naujas treneris darys pokyčius, tad dabar kažką keisti nebuvo logiška. Su treneriu kalbėjome telefonu ir aptarėme tam tikrus dalykus. Pasiruošimas Eurolygai startuos rytoj, kai prisijungs naujasis treneris.

Mes šiek tiek kalbėjomės, tačiau į detales dar nelindome. Laikas iki kitų rungtynių labai trumpas, turėsime porą treniruočių, skrydžius ir susitikimus. Tikėtina, kad treneris naujus dalykus įvedinės iš lėto – žingsnis po žingsnio“, – sakė jis.

„Žalgiris“ po Joffrey Lauvergne traumos ieško pajėgaus aukštaūgio: „Lauvergne’as yra labai svarbus žaidėjas mūsų komandai. Tai parodo vien jo skaičiai, tad ieškome kažko panašaus, tačiau tai padaryti nebus lengva“. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų