Naudingiausiu ULEB Eurolygos krepšinio turnyro septintosios savaitės žaidėju su 34 naudingumo balais tapo puertorikietis Danielis Santiago, kurio Malagos "Unicaja" (Ispanija) klubas trečiadienį svečiuose 75:91 pralaimėjo Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) komandą.

Per 29 minutes 31-erių metų 216 cm ūgio D. Santiago pelnė 25 taškus, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius ir blokavo varžovo metimą. Jis pataikė 8 dvitaškius iš 12, realizavo visus 9 baudų metimus, kartą suklydo, tris prasižengė ir išprovokavo 8 varžovų pražangas.

Antras šią savaitę su 31 naudingumo balu liko 26-erių metų 203 cm ūgio amerikietis Qyntelis Woodsas, kurio pastangų neužteko, kad Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) ekipa iškovotų pergalę - "Olympiacos" trečiadienį svečiuose 84:86 turėjo pripažinti Sienos "Montepaschi" (Italija) klubo su dviem lietuviais pranašumą.

Puolėjas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 20 taškų, atkovojo 12 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovų metimą, dusyk suklydo, kartą prasižengė pats ir privertė kartą prasižengti priešininką. Per 39 minutes Q. Woodsas pataikė 4 tritaškius iš 5 ir 4 dvitaškius iš 10.

Trečią vietą tarp naudingiausių ULEB Eurolygos savaitės krepšininkų užėmė 28 naudingumo balus surinkęs 23 metų 186 cm ūgio amerikietis Brionas Rushas, kurio Roano "Chorale" (Prancūzija) klubas trečiadienį savo aikštelėje 104:85 nugalėjo Romos "Lottomativa" (Italija) penketuką.

Pataikęs 3 tritaškius iš 4, 5 dvitaškius iš 11 ir abu baudų metimus, amerikietis per 33 minutes pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Naudingiausių savaitės žaidėjų penketuką užbaigia po 27 naudingumo balus surinkę keturi krepšininkai - 28-erių metų 206 cm ūgio amerikietis Marcas Salyersas (Roano "Chorale", Prancūzija), 32-jų metų 206 cm ūgio dar vienas JAV atstovas Marcas Jacksonas (Pirėjo "Olympiacos", Graikija), 27-erių metų žydas Davidas Bluthenthalis (Tel Avivo "Maccabi Elite", Izraelis) ir Kauno "Žalgirio" 33-jų metų 191 cm ūgio amerikietis Marcusas Brownas.