tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasiruošimą tęsiančiame Panevėžio „Lietkabelio“ liko penki žaidėjai, kuriuos matėme komandoje ir praėjusiame sezone.

Pasiruošimą tęsiančiame Panevėžio „Lietkabelio“ liko penki žaidėjai, kuriuos matėme komandoje ir praėjusiame sezone.

REKLAMA

Vienas jų – kapitonas Vytenis Lipkevičius, kuris Panevėžyje pradeda jau ketvirtąjį sezoną. 32-ejų puolėjas juokavo, kad dabar nebebus vyriausias ekipoje, kadangi atvyko 35-erių Kasparas Bėrzinis.

Interviu „kklietkabelis.lt“ svetainei V.Lipkevičius apibūdino prabėgusį sezoną, kalbėjo apie dabartinę komandos sudėtį ir pasikeitusį Europos taurės formatą, kuris į Panevėžį pakvies itin garsius vardus.

– Kaip prabėgo atostogos?

– Tikrai labai greitai, jeigu lygintume su pernai metais, kadangi buvo keliais mėnesiais trumpesnės. Su šeima buvome užsienyje pailsėti, tada sportavau ir prasidėjo treniruočių stovykla.

– Jaunimas vasarą skiria tobulinti kažkokius elementus. O kaip elgiasi veteranai?

– Tokiame amžiuje jau reikia derinti viską. Sportuoti būtinai reikia, nes visiškai sustoti yra labai pavojinga. Daugiau darbo būna su fizinio rengimo treneriu. Pasigydžiau minimalias traumas, pastiprinau kūną ir tiek.

REKLAMA

– Kaip įvertintumėte praėjusį sezoną?

– Būtų labai geras, jeigu būtume patekę į Europos taurės antrą etapą ir būtume žaidę LKL finale, tada nebūtų prie ko prikibti. Dabar sezoną įvertinčiau geru aštuonetu. Sezono pabaigoje galėjome geriau, ypatingai serijoje su „Rytu“. Turbūt ir Vinaleso situacija kažkiek išderino komandą. Visi pasimokėme iš praėjusio sezono klaidų, tad kibsime į darbus bei bandysime kažką nustebinti.

REKLAMA

– Kaip jums atrodo dabartinis „Lietkabelis“?

– Su Kasparu (Berziniu – aut. past.) juokavau, kad nebūsiu vyriausias komandos žaidėjas. Pernai mums pristigo patirties, kas lemdavo didelius bangavimus, kai po gerų rungtynių sekdavo labai prastos. Dabar turėsime įdomų mišinį jaunų ir patyrusių žaidėjų.

– Ar visus naujokus pažįstate?

– Su Oreliku žaidėme Prienuose, kažkada Žemaitis ateidavo pasportuoti iš „Žalgirio“ dublerių. Prieš daugumą esu žaidęs, tad visi pažįstami. Tikrai dėl to problemų nebus ir rasime bendrą kalbą.

REKLAMA

– Ar pasikeitęs Europos taurės formatas yra naudingas „Lietkabeliui“?

– Žinoma, kad naudingas. Pažiūrėkite, kokie varžovai grupėje. Tiek žaidėjams malonu žaisti prieš tokius varžovus, tiek sirgaliams turėtų būti įdomu ateiti į areną ir stebėti rungtynes. Tiek mums, tiek miestui bus šventė. Norėtųsi, kad kandžiotume visus varžovus ir kovotume dėl pergalių kiekvienose rungtynėse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų