Austrijoje vykstančiame trečiajame pasaulio biatlono taurės etape šeštadienį surengtos vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynės.

Įspūdingai pasirodė Prancūzijos biatlonininkai, užėmę visas tris pirmąsias vietas. Nugalėjo Quentinas Fillonas Maillet (33:52.0 min., 1 baudos ratas), antras finišavo Emilienas Jacquelinas (+32.1 sek., 1), o trečias – Simonas Desthieux (+38.2, 1). Iš pirmos vietos startavęs vokietis Johannesas Kuehnas numušė pirmuosius 15 taikinių, bet paskutiniame šaudymo ruože suklydo net 3 kartus ir nukrito iki pat 15-os vietos (+55.3, 3).

Vytautas Strolia turėjo rekordinę – 12-ą – starto poziciją. Lietuvis užsidirbo 2 baudos ratus ir finišo liniją kirto 33-ias (+2:17.7, 2). Už tai jam atiteko 8 įskaitiniai pasaulio taurės taškai.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje lyderiu tapo švedas Sebastianas Samuelssonas (250 tšk.). Į antrą vietą pakilo E.Jacquelinas (243), o iš pirmos vietos į trečią nukrito norvegas Vetle Sjaastadas Christiansenas (225). V.Strolia (102 tšk.) iš 20-os pozicijos smuktelėjo į 24-ą, o kiti lietuviai taškų dar neturi.

Šeštadienį taip pat vyks moterų 4x6 km estafetės lenktynės.