12
Lonzo Ballas (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Armino Urbučio ir Lauryno Biručio tandemo vedama „Šiaulių“ (15/19) ekipa Prienuose pasistengė bei nutraukė Prienų-Birštono „Vytauto“ (8/25) trijų pergalių iš eilės seriją. „Vytautui“ nepadėjo ir vyriausiojo Ballo palaikymas. Lonzo su broliais rungtynes stebėjo iš tribūnų.

12

Ketvirtajame kėlinyje užsikūrę „Šiauliai“ 73:69 (11:16; 18:20; 20:21; 21:15) įveikė prieniškius ir neleido „Vytautui“ pakilti iš paskutinės „Betsafe-LKL“ turnyro lentelės vietos.

„Šiaulių“ ekipai rungtynes pavyko perlaužti ketvirtajame kėlinyje po spurto 14:0. „Šiauliai“ keturių taškų deficitą greitai pavertė 10 taškų persvara (67:57).

Nors „Vytautas“ bandė kilti į lemiamą šturmą ir buvo priartėjęs iki keturių taškų (67:71), o likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos galėjo sumažinti atsilikimą ir iki minimumo, tačiau Justo Sinicos tritaškis skriejo pro šalį. Vis dėlto pabaigą geriau sužaidė šiauliečiai, kurie ir įsirašė į savo sąskaitą 15-ąją pergalę.

Šiose rungtynėse Lonzo Ballas aikštėje neišvydo nė vieno iš savo brolių. LaMelo nebuvo registruotas antrosiose rungtynėse iš eilės, o LiAngelo paskutinėse „Prienų“ rungtynėse susižeidė čiurną.

Prieniškiai bandė pabėgti nuo varžovų dar rungtynių pradžioje po spurtavo 7:0. Svečiai iš „Šiaulių“ taškų sąskaitą atidarė sužaidus mažiau negu penkioms minutėms.

Prieniškiai vienu metu turėjo ir aštuonių taškų pranašumą (16:8), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo.

„Šiauliams“ pavyko laimėti nepaisant itin prasto pataikymo iš toli. Svečiai realizavo penkis tritaškius iš 22 (23 procentai), kai aikštės šeimininkai pataikė 12 iš 29 (41 proc.).

Vis dėlto „Šiauliai“ viską kompensavo žvėriška kova po krepšiais. Svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 51:38.

„Vytautas“: Justas Sinica (4/9 trit.) ir Eigirdas Žukauskas po 18, Edvinas Šeškus (1/6 trit/) 11, Kervinas Bristolis 10 (7 atk. kam.).

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 17 (8 atk. kam.), Arminas Urbutis 15 (11 atk. kam., 27 n. b.), Akeemas Wrightas 12 (8 atk. kam.), Nickas Zeisloftas 10.