Pirmąją nesėkmę Eurolygos D grupėje patyrė Dariaus Songailos atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ komanda, kuri namuose 64:68 (21:12, 14:16, 15:17, 14:23) nusileido pirmą kartą laimėjusiems Kazanės „Unics“ krepšininkams.

Visą susitikimą pirmavę turkai padėties šeimininkais buvo ir iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus rungtyniauti 3 minutes - 62:57. Tuomet svečiai laimėjo atkarpą 8:0 ir išsiveržė į priekį - 65:62. J.Lakovičiui realizavus baudas (64:65) Eurolygos debiutantai turėjo 34 sekundes. Ataka rezgėsi sunkiai ir paskutine jos sekundę įspūdingą tritaškį pataikė H.Domercantas (68:64), taip galutinai palaidodamas varžovus.

D.Songaila per 17 žaidimo minučių pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Lukša Andričius įmetė 14, Joshua Shippas - 11 taškų.

Nugalėtojams Henry Domercantas surinko 16 taškų, Lynnas Greeras - 12, Aleksejus Savrasenko pridėjo 9 taškus (7 atk. kam.).