Virginijus Šeškus apie aprangos stilių: dvi savaites nerandu namie kaklaraiščio

Šiame LKL sezone treneriai komandoms vadovauja pakeitę stilių. Šis – identiškas, mat lyga teisėjams, inspektoriams, aštuonių LKL ekipų treneriams ir vadovams parūpino vienodus kostiumus.

Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ turi savo stilistus. Kiti LKL klubai gavo lygos kostiumus. Juos jiems dovanojo LKL partnerė – „Apranga“.

„Visų pirma tai labai profesionalu ir tą pastebėjo ne vienas žiūrovas bei gavau ne vieną komplimentą. Visi esame matomi ir turime būti pasitempę tiek prieš sirgalius, tiek ir prieš savo ekipos žaidėjus“, – teigė „Pieno žvaigždžių“ strategas Mantas Šernius.

Strategai sutartinai teigia, kad kaklaraištis nėra mėgstamiausia stiliaus dalis, o Virginijus Šeškus savojo jau kelias savaites neranda namuose.

„Dvi savaites namuose nerandu kaklaraiščio, kai tik rasiu – būtinai užsidėsiu“, – kaip visada šmaikščiai replikavo Virginijus Šeškus.

„Tas įvaizdis, kad visi atrodome vienodai, parodo, kad rungtynės yra šventė. Smagiau be kaklaraiščio, bet neturiu dėl to problemų. Čia yra toks klubo požiūris ir gavus tokius kostiumus būtina užsidėti ir kaklaraištį“, – pasakojo „Neptūno“ vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis.

LKL TV reportažas apie trenerių įvaizdį:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų