Šeštadienio vakarą Pasvalyje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Panevėžio iškovojo 14-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Nenado Čanako vadovaujami Panevėžio „Lietkabelio“ (14/6) krepšininkai įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8/12) ekipą.

Panevėžiečiai šventė pergalę rezultatu 80:77 (21:17, 19:20, 17:24, 23:16).

Tarpusavio komandų serijoje, „Lietkabelio“ komanda iškovojo trečiąją pergalę ir šiame sezone išlieka nepralaimėję „Pieno žvaigždžių“ ekipai.

Rungtynės prasidėjo svečių iš Panevėžio spurtu 14:3, į kurį pasvaliečių treneris buvo priverstas reaguoti minutės pertraukėle. Būtent po minutės pertraukėlės „Pieno žvaigždės“ sužaidė atkarpą 14:7 ir po pirmojo ketvričio komandas skyrė vos 4 taškai (21:17).

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo didžiuliu intensyvumu gynyboje, kuris neleido nei vienai komandai įgyti didesnės persvaros. Įpusėjus antrajam ketvirčiui, Panevėžio „Lietkabeliui“ pavyko įgyti 8 taškų persvarą (36:28), tačiau vėliau sekė tikslūs Tomo Lekūno ir Jehennso Manigat tolimi metimai, kurie aptirpdė svečių pranašumą ir po dviejų kėlinių „Lietkabelis“ pirmavo tik 3 taškais (40:37).

Trečiąjį kėlinį agresyviau pradėjo aišktės šeimininkai ir pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (47:49). G. Petrausko auklėtiniams pavyko išlaikyti šį nedidelį pranašumą bei jį padvigubinti ir po trijų kėlinių pasvaliečiai buvo priekyje rezultatu 57:61.

Paskutinysis rungtynių ketviritis buvo itin atkaklus ir permainingas. Kyle‘as Vinalesas perėmęs iniciatyvą į savo rankas buvo Panevėžiečius išvedęs į priekį (77:75), tačiau tikslus Tomo Lekūno dvitaškis išlygino rezultatą – 77:77. Kai jau atrodė, jog rungtynės kelsis į pratęsimą, tas pats Kyle‘as Vinalesas tarė savo žodį ir lemiamu šūviu su sirena išplešė 14-ąją pergalę šiame sezone.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 18, Branko Mirkovičius 15, Arvydas Šikšnius 13, Jahennesas Manigat 12 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Edgaras Želionis 8 (9 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 17, Gabrielius Maldūnas 16 (12 atk. kam.), Troy‘us Barniesas 15, Margiris Normantas 11.