Vilniaus miesto savivaldybė trečiadienį pritarė sprendimui statyti mieste naują, 25 metrų ilgio, baseiną, kuris kainuos 10-12 mln. litų.

Savivaldybė praneša, kad šis baseinas bus pastatytas per 1-1,5 metų. Jis bus statomas ir įrengiamas privačiomis lėšomis, o savivaldybė už darbus atsiskaitys per 10 metų.

Sprendimo projekte nurodoma, kad už darbus bus mokamas ne didesnis kaip 20 proc. objekto sąmatinės vertės avansas. Galutinė darbų sutartis dar kartą bus pateikta svarstyti tarybai.

Baseino vieta dar nėra išrinkta - ją galės siūlyti rangovai pirkimo metu.

8 plaukimo takelių baseinas bus statomas tam, kad Vilniaus plaukikai turėtų kur treniruotis Lazdynų baseino rekonstrukcijos metu. Ją planuojama pradėti pastačius naują baseiną.

Lazdynų baseiną planuojama uždaryti 4-5 metams: jo vietoje numatytas prioritetinis sporto ir pramogų objektų parkas - Nacionalinis plaukimo baseinas. Įgyvendinant projektą, antžeminė baseino dalis bus visiškai nugriauta ir vėliau atstatyta.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų