Ilgametis Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės rėmėjas „Švyturys“ naująjį rinktinės trenerį Kęstutį Kemzūrą ir jo komandą nustebino kvietimu susirungti su Baltijos bangomis – kovinę dvasią išbandyti komandiškumo stiprinimo pratybomis Baltijos jūroje su transatlantine jachta.

Jūreivių marškinėliais ir neperšlampamomis striukėmis pasipuošę krepšininkai bandė save naujuose jachtos įgulos vaidmenyse.

„Lietuvos krepšinio rinktinėms visada buvo svarbi komandinė dvasia. Norėjome ją dar labiau sustiprinti netradicine dovana – galimybe pažinti savo komandą „jūrinėmis“ sąlygomis. Tikime, kad tai dar labiau prisidės prie rinktinės tarpusavio susižaidimo, kovinės dvasios ugdymo. Šių savybių labai prireiks Turkijoje“,

– sakė UAB „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas.

Jachta „Ambersail“ atsišvartavę nuo Kruizinių laivų terminalo Klaipėdoje, pajudėję per uosto vartus krepšininkai išplaukė į atvirą jūrą. Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra, krepšininkams keliant burę, šūktelėjo „Vyrai, už Lietuvą!“. „Toks darbas – labai gera kardio treniruotė“, – juokais pakėlus didžiąją burę komentavo Martynas Andriuškevičius.

Pradžioje krepšininkus jūra pasitiko ramiai – buriuotojų pasakojimai apie ekstremalias situacijas ir audras atrodė juokai. Giedrius Gustas matavosi štorminį kostiumą, kad suprastų, kaip jaučiasi buriuotojai užėjus audrai, tačiau sunku buvo nuspėti, jog saulėtame danguje netrukus iš tiesų pasirodys štormo debesys.

REKLAMA

Vyriausiajam treneriui Kęstučiui Kemzūrai simboliškai buvo perduotas jachtos šturvalas. Vadovaudamas jachtai ir komandai krepšinio aikštelėje jis sakė besijaučiantis ramiai – pasitikintis savo įgula: „Jūroje svarbu pasitikėjimas – kaip ir krepšinio aikštelėje čia nėra vietos improvizacijai. Tik kartu, branduolyje galima nugalėti“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų