Vieno Jameso neužteko: „Monaco“ beviltiškai krito Belgrade

Triuškinantį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Monako „AS Monaco“ (12-7) klubas su Donatu Motiejūnu. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 68:92 (15:23, 21:31, 14:18, 18:20) nepasipriešino Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-9) krepšininkams.

D. Motiejūnas aikštėje praleido 20 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/6 dvit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, išvengė klaidų, pats 2 sykius prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Susitikimą kur kas sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Serbai jau pirmajame kėlinyje spurtavo 11-0 ir šovė į priekį (11:23).

Svečių duobė tik gilėjo. Antrajame kėlinyje ir toliau situaciją kontroliavę Belgrado krepšininkai pranašumą didino jau iki 18 taškų (29:47).

Pertrauka taip pat neišsprendė Monako ekipos problemų. Gynyboje nieko prieš varžovus padaryti negalėję svečiai su lig ketvirtojo kėlinio pradžia jau turėjo 24 taškų deficitą rungtynėse (50:74).

Akistatą D. Motiejūno komanda pralaimėjo triuškinančiai – 68:92.

Nugalėtojai dvitaškius realizavo net 74 proc. taiklumu (20/27), o iš toli metė 47 proc. (15/32). Šie taip pat atliko net 28 rezultatyvius perdavimus.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 26 (3/5 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud., 32 n. b.), Johnas Brownas 7, Elie Okobo (0/5 trit.), Jaronas Blossomgame‘as ir Alpha Diallo po 6, Donta Hallas 5.

„Crvena Zvezda“: Filipas Petruševas 21 (8/9 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), Luka Mitrovičius 15, Nemanja Nedovičius 11, Ognjenas Dobričius 10 (5 rez. perd.), Luca Vildoza, Branko Lazičius ir Stefanas Markovičius (3/4 trit., 8 rez. perd.) po 9.