Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ nesugebėjo nutraukti Atlantos „Hawks“ pergalių serijos ir 105:123 (35:27; 25:26; 23:41; 22:29)  krito namų arenoje.

Atlantos krepšininkams ši pergalė buvo jau ketvirtoji paeiliui.

Pirmoje pusėje „Pelicans“ buvo padėties šeimininkai, o ilgosios pertraukos šeimininkų pranašumas buvo išaugęs iki dviženklio (63:53). Tačiau tuomet Naujojo Orleano krepšininkų žaidimas kiek sustojo, o tuo pasinaudoję „Hawks“ paėmė iniciatyvą į savo rankas.

Lemiamame kėlinyje Atlantos ekipa visą laiką išlaikė dviženklę persvarą.

J. Valančiūnas per aikštėje praleistas 20,5 minutės pasižymėjo 6 taškais, 7 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu. Tai kol kas nerezultatyviausias lietuvio pasirodymas šiame NBA sezone.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Trae'us Youngas, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu lietuvio klube rezultatyviausiai rungtyniavo Zionas Williamsonas, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 5 kamuolius ir pridėjęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 25 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Brandonas Ingramas 16 (7 atk. kam., 3 rez. perd.), Jordanas Hawkinsas 15 (5 atk. kam.), C.J. McCollumas (1 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Herbertas Jonesas (2 atk. kam., 1 rez. perd.) po 13, Dysonas Danielsas 7 (3 atk. kam., 5 rez. perd.), Larry Nance'as (3 atk. kam., 1 rez. perd.) ir Jonas Valančiūnas (7 atk. kam.)  po 6.

„Hawks“: Trae'us Youngas 22 (5 atk. kam., 12 rez. perd.), Jalenas Johnsonas 21 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Dejounte Murray 20 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Clintas Capela (7 atk. kam.) ir Onyeka Okongwu (6 atk. kam.) po 17, Saddiqas Bey 12 (5 atk. kam., 2 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 10 (5 atk. kam., 2 rez. perd.).