Jonas Valančiūnas užfiksavo dvigubą dublį, tačiau Memfio „Grizzlies“ ekipai nepavyko pergalingai pradėti sezono.

Tylerio Jenkinso auklėtiniai namuose 119:131 (33:30, 20:36, 35:33, 31:32) pripažino San Antonijaus „Spurs“ pranašumą.

Memfio klubą į priekį vedė antrąjį sezoną žaidžiantis Ja Morantas, kuris pelnė net 44 taškus, iš jų 34 surinko antroje mačo pusėje.

„Nesu patenkintas tikrai. Mes nelaimėjome. Turime pasimokyti ir eiti į priekį“, – sakė karjeros taškų rekordą pagerinęs gynėjas.

J.Valančiūnas per 29 minutes pelnė 15 taškų (5/10 dvit., 1/1 trit., 2/6 baud.), atkovojo 13, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas ir kartą suklydo.

„Spurs“ per paskutinius du kėlinius nei karto neatsiliko, o paskutiniame vienu metu pirmavo 18 taškų persvara.

„Grizzlies“: Ja Morantas 44 (18/27 met., 9 rez. perd.), Dillonas Brooksas 16, Jonas Valančiūnas 15 (13 atk. kam.), Brandonas Clarke’as 10.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 28 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Dejounte Murray 21, LaMarcusas Aldridge’as 20, Keldonas Johnsonas ir Lonnie Walkeris po 16.