Jonas Valančiūnas sužaidė blankias rungtynes, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (29-28) komanda patyrė nesėkmę NBA lygoje.Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 107:118 (28:38, 28:35, 26:28, 25:17) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (36-22) krepšininkams.

Po šios nesėkmės nutrūko „pelikanų“ trijų iš eilės laimėtų rungtynių serija. Savo ruožtu Klivlando atstovai pergalių seriją pratęsė iki penkių.

J.Valančiūnas žaidė 24 minutes, per kurias pasižymėjo 7 taškais (2/8 dvit., 3/4 baud.), 7 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu ir 2 pražangomis.

Svečiai atsiplėšti sugebėjo dar pirmajame kėlinyje, kai įgijo dviženklį pranašumą (21:34).

Pastarieji visiškai dominavo ir antrajame kėlinyje džiaugėsi jau 22 taškų persvara (36:58).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai ėmėsi veiksmų ir sparčiai naikino deficitą. Pastarieji susitikimą užbaigė atkarpa 12-0, tačiau neužteko panaikinti tokiam skirtumui – 107:118.

Paskutinę mainų dieną iš San Antonijaus „Spurs“ gautas gynėjas Joshas Richardsonas dar nedebiutavo. Pastarasis per vėlai atvyko į Naująjį Orleaną, kad galėtų žaisti, tad susitikimą stebėjo neapsirengęs sportinės aprangos.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25 (6/13 dvit., 2/2 trit., 7/8 baud., 8 rez. perd.), Trey Murphy 17, CJ McCollumas 12, Herbertas Jonesas ir Larry Nance‘as Jr. po 11, Kira Lewisas Jr. 8, Jonas Valančiūnas 7 (7 atk. kam.).

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 30 (9/12 dvit., 3/9 trit., 3/3 baud.), Evanas Mobley 28 (13 atk. kam.), Jarrettas Allenas 20 (11 atk. kam.), Carisas LeVertas 13 (9 rez. perd.), Dariusas Garlandas 11 (7 rez. perd.).