Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją Ukrainos krepšinio pirmenybėse nutraukė Valdemaro Chomičiaus treniruojamas Dnepropetrovsko „Dnipro“ klubas, kuriame rungtyniauja Valdas Vasylius ir Simas Galdikas. Jis namuose 87:78 (19:17, 22:23, 21:26, 25:12) nugalėjo Dneprodzeržinskio „Dnipro-Azot“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose rungtyniavo V.Vasylius. 29 metų 203 cm ūgio puolėjas per 26 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 9/11 baudos metimai), po krepšiu atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, po du kartus suklydo bei prasižengė, kartą blokavo varžovo metimą ir surinko 31 naudingumo balą.

S.Galdikas rungtyniavo 5 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, kartą prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

„Dnipro“: D.Low 19, V.Vasylius 18, D.Kickertas 15, A.Šepkinas 10 ... S.Galdikas 2.

„Dnipro-Azot“: R.Davisas 23, M.Balašovas ir E.Devendorfas po 11, S.Muldrow 9.

V.Chomičiaus auklėtiniai turnyrinėje lentelėje su 2 pergalėm ir 5 pralaimėjimais užima 10-ąją vietą.