Svarbią pergalę kovoje dėl aukštesnių vietų iškovojo Utenos „Juventus“ ekipa. Mače Utenoje šeimininkai – 76:74 įveikę Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą.

Mačo pabaiga susiklostė ypatingai atkakliai. Nors likus žaisti tris minutes iki susitikimo pabaigos „Juventus“ pirmavo – 69:58, svečiai kilo į lemiamą šturmą ir rungtynių 39-ąją minutę ekipas skyrė tik trys taškai – 69:66. Tiesa, mačo pabaigoje tiksliau sužaidę šeimininkai pergalės iš rankų nebeleido. Virginijus Sirvydis (Utenos „Juventus“ vyriausiasis treneris): „Rungtynių pradžia buvo tarsi šaltas dušas. Pabaigoje vėl pasikartojo mačo pradžios scenarijus. Vyrams turėtų būti pamoka, jog pirmaujant nederėtų sustoti. Turėjome žaisti rengdami ilgesnes atakas ir puldami aštriai, kaip rungtynių pabaigoje Edgaras Stanionis.

Ši pergalė mums buvo mirtinai reikalinga. Negalėjome pralaimėti, tą vyrai puikiai suprato ir jie tą puikiai žino. Rungtynėse turėjome planą neutralizuoti varžovų antrosios linijos žaidėjus ir leisti mesti aukštaūgiams. Šis planas mums sekėsi 35 minutes mače.“

Matas Šernius (Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ trenerio asistentas): „Mūsų žaidimas nebuvo labai nesėkmingas, tiesiog varžovai buvo labai agresyvūs. Leidome „Juventus“ krepšininkams įmesti nemažai taškų su papildomu baudos metu. Oponentai gerai pataikė iš toli ir neapsigynėme nuo veržlių gynėjų.

Esant dviženkliam deficitui neturėjome, ko prarasti , todėl žaidėme „va bank“. Mums pavyko gerai sužaisti ir susitikimo pabaigoje tiesiog pritrūko laiko.“