Londono „Arsenal“ gynėjas Andre Santosas metams turės verstis be automobilio arba ieškoti, kas jį pavežtų – už greičio viršijimą jis 12 mėnėsių neteko vairavimo teisių, praneša „The Daily Mail“.

Rugpjūčio 17 dieną brazilas savo automobiliu lėkė 230 km/val. greičiu ir net mėgino pabėgti nuo jį persekiojusių policijos pareigūnų. 29 metų A. Santosas tuo metu sėdėjo prie daugiau nei 100 tūkst. svarų strerlingų kainuojančio „Maserati GranTurismo“ automobilio vairo.

A. Santosas taip pat atsisakė atlikti alkoholio testą. Blogiausiu atveju futbolininko laukė reali laisvės atėmimo bausmė. Vis dėlto gynėjas visiškai pripažino savo kaltę, o teisėjas apsiribojo tuo, kad laikinai atėmė iš greičio mėgėjo vairavimo teises. Brazilas taip pat sumokėjo 3,6 tūkst. svarų sterlingų piniginę baudą.

A. Santosas į „Arsenal“ perėjo 2011 metais iš turkų „Fenerbahce“ klubo. 2011-2012 metaų sezoną gynėjas per visus turnyrus su Londono komanda sužaidė vos septynias rungtynes. Brazilijos rinktinės aprangą per rungtynes jis vilkosi 21 kartą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų