Alfredas Vainauskas tapo naujuoju Utenos „Utenos“ moterų krepšinio komandos vyriausiuoju treneriu. Jis pakeitė penktadienį paskutinį kartą komandai vadovavusį Gintarą Kručkauską, nusprendusį pasitraukti iš užimamų pareigų dėl asmeninių priežasčių, pranešimas 

„Norime padėkoti Gintarui už gerai atliktą darbą sunkiausiu ekipai laikotarpiu, kai vos per porą savaičių teko praktiškai iš nieko sulipdyti visiškai naują komandą, kuriai pirmiausia buvo keliamas tikslas išlikti ir iki Naujųjų metų iškovoti vieną, kitą pergalę. Kaip matome, pergalės buvo pasiektos, todėl „Utenos“ klubas yra labai dėkingas treneriui už didžiules jo pastangas ir linki jam visa ko geriausio būsimoje karjeroje“, - sakė „Utenos“ direktorius Rolandas Jarutis.

Pasak R.Jaručio, treneriui A.Vainauskui keliami tikslai – toliau tęsti pradėtus darbus, gerinti komandos žaidimą ir stengtis kovoti dėl vietos atkrintamosiose varžybose, garsinant ne tik komandos, bet ir Utenos vardą. Komandos vadovas taip pat negailėjo gerų žodžių ambicijų nestokojantiems miesto vadovams bei rėmėjams, kurių dėka įvyko pasikeitimai klube. Tikimasi, kad komandą pavyks sustiprinti.

REKLAMA

Krepšinio trenerio karjerą Vilniaus „Lietuvos ryte“ pradėjęs A.Vainauskas, 2004 m. pasuko į moterų krepšinį ir dirbo Algirdo Paulausko asistentu Vilniaus „Lietuvos telekome“, vėliau persikėlė į Kursko „Dinamo“ (Rusija) ir 2011 m. tapo vyriausiuoju šios komandos treneriu. Jo vadovaujama „Dinamo“ praėjusiame sezone laimėjo moterų „Eurocup“ taurės turnyrą. Vasarą dirbusio Rusijos nacionalinėje moterų krepšinio rinktinėje trenerio ir „Dinamo“ keliai išsiskyrė sezono pradžioje, komandai nedemonstruojant tokio žaidimo, kokio tikėtasi.

G.Kručkausko vadovaujama „Utenos“ komanda iškovojo 2 pergales, patyrė 8 nesėkmes ir LMKL lygos čempionate užima septintąją vietą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų