Kotryna Teterevkova sėkmingai tęsia savo pasirodymą pasaulio universitetų žaidynėse, kur užtikrintai prasilaužė į 100 m krūtine rungties finalą.

Pusfinalio plaukime K. Teterevkova plaukė užtikrintai ir finišavo per 1 min. 7,27 sek. dominuojančiai palikdama visas varžoves už nugaros. Bendroje įskaitoje sportininkė taip pat užėmė 1-ąją vietą.

Atrankoje sportininkė distanciją įveikė per 1 min. 8,70 sek. ir laimėjo atrankos plaukimą.

Antroji finišavo japonė Yukino Miysaka, kuris distanciją įveikė per 1 min. 9,87 sek. Trečiąją vietą atrankiniame plaukime užėmė 100 m per 1 min. 10,25 sek. įveikusi šveicarė Alexandra Froissart.

200 m laisvuoju stiliumi antrajame pusfinalyje pasirodęs T. Navikonis distanciją įveikė per 1 min. 48,79 sek. ir finišavo antras. Bendroje įskaitoje lietuvis užėmė trečią vietą ir taip pat prasibrovė į finalą.

Geriausią laiką 200 m laisvuoju stiliumi užfiksavo italas Giovanni Caserta (1 min. 47,84 sek.), antras buvo amerikietis Jackas Andrew Dahlgrenas (1 min. 47,92 sek.).