Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (4/3) Eurolygoje po permainingos kovos 83:71 (23:20, 19:15, 23:20, 18:16) nugalėjo Rimo Kurtinaičio vadovaujamą Maskvos srities „Chimki“ komandą (1/6).

Sėkmingiau rungtyniavusi „Fenerbahče“ prieš lemiamą rungtynių kėlinį susikrovė dviženklį pranašumą 65:55. „Chimki“ lemiamame ketvirtyje surengė sėkmingą atkarpą ir sumažino deficitą iki vos dviejų taškų 70:72.

Netrukus Edgaras Ulanovas pelnė dvitaškį, Jarellas Eddie smeigė du tritaškius iš eilės ir Turkijos klubas dar kartą nutolo 80:70. Aikštės šeimininkai per likusį laiką iniciatyvos nepaleido ir iškovojo pergalę rezultatu – 83:71.

Edgaras Ulanovas per beveik 31 žaidimo minutę surinko 6 taškus (3/3 dvit., 0/2 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 atšokusį kamuolį, 4 kartus suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Dyshawnas Pierre‘as (4/5 dvit., 3 atk. kam.) ir Jarellas Eddie (5 atk. kam.) – po 16, Lorenzo Brownas (8 rez. perd., 20 naud. bal.) ir Ahmetas Duverioglu (5 atk. kam.) – po 11, Ali Muhammedas – 10.

„Chimki“: Jordanas Mickey – 19 (8/9 dvit., 7 atk. kam., 21 naud. bal.), Jonas Jerebko – 12 (5 atk. kam.), Gregas Monroe – 11 (8 atk. kam., 18 naud. bal.), Aleksėjus Švedas – 10 (9 rez. perd., 6 atk. kam.)