Belgijos rinktinė UEFA Tautų A lygos ketvirtos grupės rungtynėse namuose 6:1 nugalėjo Lenkijos futbolininkus.

Edenas Hazardas 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Robertas Lewandowskis 28-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į vartus ir išvedė Lenkijos rinktinę į priekį 1:0.

Axelis Witselas 42-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir išlygino rezultatą 1:1.

Kevinas De Bruyne 59-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą Belgijos rinktinės naudai 2:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs E.Hazardas 64-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau Bartlomiejus Dragowskis atrėmė kamuolį.

Leandro Trossardas 73-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir dar labiau padidino belgų pranašumą 3:1. Netrukus pastarasis dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo jau 4:1.

Leanderis Dendonckeris ir Loisas Opendao taip pat pridėjo po įvartį, o Belgija šventė pergalę rezultatu 6:1.

Tuo tarpu kitame susitikime Nyderlandų rinktinė po atkaklios kovos 2:1 įveikė Velso futbolininkus.

Cody Gakpo 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Teunas Koopmeinersas 50-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė Nyderlandų rinktinę į priekį 1:0.

Danielis Jamesas 53-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Harry Wilsonas 78-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Rhysas Norringtonas Daviesas 92-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Woutas Weghorstas 94-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė Nyderlandų rinktinei pergalę 2:1.

Nyderlandų rinktinė po dviejų sužaistų rungtynių su 6 taškais rikiuojasi pirmoje ketvirtos grupės vietoje. Tuo tarpu Belgija ir Lenkija turi surinkusios po 3 taškus bei žengia antroje ir trečioje vietose, o Velsas su 0 taškų išlieka paskutinis.

O Ukrainos rinktinė UEFA Tautų B lygos pirmos grupės rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Airijos futbolininkus.

Oleksandras Zubkovas 30-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Caoimhinas Kelleheris sėkmingai atrėmė kamuolį. Taras Kacharaba 38-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Viktoras Tsygankovas 47-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu neapliko šansų vartininku ir išvedė Ukrainos rinktinę į priekį 1:0. Jeffas Hendrickas 65-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pasiaukojančiai žaidęs gynėjas blokavo kamuolį ir ataka nutrūko.

Shane’as Duffy 78-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs. Jasono Knighto per pridėtą rungtynių laiką galingai smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Kitose grupės ungtynėse Škotija 2:0 namuose įveikė Armėnija .Įvarčius kėlinyje pelnė Anthony Ralstonas ir Scottas McKenna.