Trys NBA legendos papildė Šlovės muziejų: yra ir Kobe

Naismito Šlovės muziejų papildė trys MVP tapę NBA lygos krepšininkai - Kobe Bryantas, Kevinas Garnettas ir Timas Duncanas.

„Čia yra pats geriausias didysis trejetas, koks buvo pristatytas vienu metu“, - sakė Los Andželo „Lakers“ žvaigždė LeBronas Jamesas.

Daugiausiai dėmesio sulaukė K.Bryanto pristatymas, nes NBA legenda prieš daugiau nei metus žuvo straigstasparnio avarijoje.

Los Andželo „Lakers“ žvaigždę pristatė jo žmona Vanessa ir lygos legenda Michelas Jordanas.

„Aš paprastai vengdavau girti Bryantą, nes jis daug pagyrų sulaukdavo iš savo gerbėjų visame pasaulyje ir kažkas jį turėdavo grąžinti į realybę.

Dabar esu tikra, kad jis juokiasi danguje, nes aš turiu jį girti viešoje kalboje. Jis vis dar laimi“, - sakė Vanessa.

„Tu man kažkada sakei, kad jeigu už kažką statytum, pastatytum už save. Aš labai didžiuojuosi tavimi, jog statei už save. Tu tai padarei. Tu esi Šlovės muziejuje. Tu esi tikras čempionas.

Tu nesi tik MVP. Tu esi tarp visų laikų geriausių. Didžiuojuosi tavimi. Mylės tave visada, Kobe Beanai Bryantai“, - kalbą užbaigė Vanessa.

Ceremonijoje pagerbti buvo ir legendinis NBA treneris Rudy Tomjanovičius, kuris dirbo Hiustono „Rockets“ ir Los Andželo „Lakers“ ekipose.

Taip pat tokio pripažinimo sulaukė Tamika Catchings, Eddie Suttonas, Kimas Mulkey, Barbara Stevens ir Anapilin iškeliavęs Patrickas Baumann

Ši ceremonija turėjo vykti praėjusiais metais, bet buvo nukeltas dėl COVID-19.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų