Per žingsnį nuo Eurolygos finalo ketverto atsidūrė Madrido „Real“ krepšininkai.

Pablo Laso auklėtiniai namuose 95:66 (35:26, 21:11, 18:11, 21:18) susitvarkė su Tel Avivo „Maccabi“ komanda.

Ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 2-0 „Real“ naudai. Trečiosios ir, jeigu prireiks, ketvirtosios serijos rungtynės vyks Tel Avive.

Skirtumas tarp ekipų ryškėjo jau pirmajame kėlinyje. Jo pabaigoje aikštės šeimininkai smeigė du tritaškius paeiliui ir pirmą kartą mače įgijo dviženklę persvarą (32:22).

Bėgant laikui, situacija pernelyg nesikeitė – Madrido klubas kontroliavo situaciją ant parketo ir vis didino atstumą, kuris antrajame kėlinyje pasiekė 20 taškų ribą (54:34).

Po didžiosios pertraukos svečiams padaryti išvadų nepavyko, o deficitas ketvirtojo kėlinio pradžioje siekė rekordines aukštumas – 29 taškus (77:48).

Tokį skirtumą karališkasis klubas išlaikė iki pat susitikimo pabaigos ir šventė triuškinančią pergalę – 95:66.

„Real“: S. Llullas 17, V. Poirier (10 atk. kam.) ir G. Yabusele po 16.

„Maccabi“: K. Evansas 9, S. Wilbekinas, D. Williamsas ir A. Žižičius po 8.