Triuškinama „Juventus“ pergalė pažymėta Ronaldo dubliu

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje 3:0 sutriuškino „Crotone“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Cristiano Ronaldo 38-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Portugalas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Alexas Sandro 66-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Alexas Cordazas meistriškai atrėmė kamuolį.

Westonas McKennie 66-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Federico Chiesa 76-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.