18
A. Butkevičius Žygimanto Gedvilos/BNS nuotr.

Tritaškiais prapliupęs Vilniaus „Rytas“ namie įsirašė užtikrintą pergalę prieš Šiaulių „Šiaulius-7bet“ ir išsiveržė į priekį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalyje.

18

Giedriaus Žibėno auklėtiniai namie 94:79 (28:27, 19:11, 26:18, 21:23) įveikė varžovus ir serijoje iki trijų pergalių dabar pirmauja 2-1.

Vilniečiams iki finalo liko vienas žingsnis, o ketvirtosios serijos rungtynės penktadienį vyks Šiauliuose.

„Rytas“ šiame mače pataikė net 13 tritaškių iš 28 (46,4 proc.). Šiaulių komandą skandino ir klaidos – jų jie padarė net 16.

Sostinės ekipa rungtynes atidarė keturiais iš eilės tritaškiais ir pirmavo 12:3, bet šiauliečiai nepasimetė ir kėlinio pabaigoje po Jonathano Elmore’o tolimo šūvio net išsiveržė į priekį.

Antrame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, bet per paskutines tris minutes šiauliečiai nesukrapštė nė taško ir 9:0 atkarpą sužaidęs „Rytas“ kiek nutolo – 47:38.

Vos prasidėjus antrai mačo pusei vilniečių pranašumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą, o netrukus išaugo ir iki dvidešimties (68:48).

Per likusį laiką Antano Sireikos auklėtiniams atkurti intrigos jau nepavyko.

„Rytas“: K. Smithas 17, G. Radzevičius ir I. Buva po 15, M. Normantas 13, A. Butkevičius 9, V. Kariniauskas 6.

„Šiauliai-7bet“: I. Armwoodas 23, J. Elmore’as ir D. Sabeckis po 14, I. Sanonas 9, E. Stankevičius 8.