Įspūdingai puolęs Jonas Valančiūnas sužaidė geriausias karjeros rungtynes ir atvedė Naujojo Orleano „Pelicans“ (6/17) į pergalę. Willie Greeno auklėtiniai svečiuose 123:104 (37:22, 30:30, 23:26, 33:26) įveikė Los Andželo „Clippers“ ekipą (11/10).

J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė net 39 taškus (8/16 dvit., 7/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 15, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet kartą suklydo 2 kartus prasižengė.

Lietuvis visus septynis tritaškius sumetė per pirmąją rungtynių pusę. Iš viso per du kėlinius buvo pelnęs jau 29 taškus.

J. Valančiūnas šiose rungtynėse pagerino savo rezultatyvumo NBA lygoje rekordą, kuris anksčiau buvo 34 taškai.

Žverišku tempu taškus rinkęs J. Valančiūnas šios nakties mače kėsinosi pagerinti ir Linui Kleizai priklausantį visų laikų rezultatyviausią lietuvio pasirodymą, kuris yra 41 taškai. L. Kleiza jį pasiekė 2008 m. atstovaudamas Denverio „Nuggets“ komandai.

Na, o „Pelicans“ mače į priekį truktelėjo jau pirmajame kėlinyje, kurį jie laimėjo net 37:22. Vėliau skirtumas dar ūgtelėjo, o svečiai jaukėsi labai patogiai bei nuolat pirmavo užtikrintai.

Po pertraukos „Clippers“ dar bandė priartėti, bet labiau pagrasinti J. Valančiūno vedamai ekipai nesugebėjo.

J. Valančiūnui gerai talkino Brandonas Ingramas, surinkęs 27 taškus.

Pralaimėjusiems Paulas George'as įmetė 27 taškus.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 39 (7/8 trit., 15 atk. kam.), Brandonas Ingramas 27, Herbertas Jonesas 16, Willy Hernangomezas 9.

„Clippers“: Paulas George’as 27, Reggie Jacksonas 19, Serge Ibaka 13, Ericas Bledsoe 10, Amiras Coffey ir Luke’as Kennardas po 9.