„Newcastle United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1 – 0 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus, kurie patyrė šiame čempionate trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Armando Broja 29-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas Nickas Pope.

Danas Burnas 41-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo pasiaukojančiai sužaidęs varžovas.

Joe Willockas 67-ąją minutę galingu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Newcastle Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Kai Havertzas 79-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Kieranas Trippieras 90-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.