Antradienį dvejomis rungtynėmis prasidėjo antras pagal pajėgumą Senajame žemyne 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyras, kuriame dviejose konferencijose bei šešiose grupėse varžysis 36 komandos.

Pirmosios konferencijos B grupės turnyro pirmajame ture Vilerbano ASVEL (Prancūzija) klubas svečiuose 70:64 (11:11, 20:18, 21:16, 18:19) įveikė Kvakenbriuko "Artland Dragons" (Vokietija) ekipą, o Las Palmaso "Herbalife" (Ispanija) krepšininkai savo aikštėje 101:81 (24:20, 27:20, 19:17, 31:24) nugalėjo Kantu "FoxTown" (Italija) komandą.

Trečiosiose pirmojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį žais Dižono JDA (Prancūzija) ir Ostendės "Telenet" (Belgija) klubai.

Kitose pirmosios konferencijos atskirų grupių pirmojo turo rungtynėse susitinka:

A grupė

Bonos "Telekom Baskets" (Vokietija) - Strasbūro SIG (Prancūzija);

Emilijos Redžo "Grissin Bon" (Italija) - Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija);

Saragosos CAI (Ispanija) - Paryžiaus "Levallois" (Prancūzija);

C grupė

Oldenburgo "EWE Baskets" (Vokietija) - Sevilijos "Baloncesto" (Ispanija);

Nansi SLUC (Prancūzija) - Nimburko ČEZ (Čekija);

Šarlerua "Spirou Belgacom" (Belgija) - Romos "Acea" (Italija). 2013-2014 metų sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkas Vilniaus "Lietuvos rytas" pirmąsias antrosios konferencijos E grupės rungtynes namuose trečiadienį žais su Belgrado "Partizan NIS" (Serbija) klubu.

REKLAMA

Kitose E grupės rungtynėse Mariaus Runkausko Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) komanda svečiuose susitiks su Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija) ekipa, o Bandirmos "Banvit" (Turkija) krepšininkai priims Jeruzalės "Hapoel" (Izraelis) penketuką.

Kitos antrosios Europos vyrų krepšinio taurės turnyro konferencijos pirmojo turo rungtynių poros:

D grupė

Maskvos srities "Chimki" (Rusija) - Rygos VEF (Latvija);

Stambulo "Bešiktaš" (Turkija) - Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija);

Solnoko "Olaj" (Vengrija) - Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija);

F grupė

Ventspilio "Ventspils" (Latvija) - Podgoricos "Budučnost" (Juodkalnija);

Izmiro "Pinar Karsiayaka" (Turkija) - Salonikų PAOK (Graikija);

Zelionos Guros "Stelmet" (Lenkija) - Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija).

Į kitą varžybų etapą - "Last 32" turnyrą - pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Europos klubinio turnyro ULEB Eurolygos "Top 16" etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias.

Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų