Tokijo paralimpinėse žaidynėse kalbų sūkuryje atsidūrė bėgikų apdovanojimų ceremonija. Ukrainietis Igoris Cvetovas atsisakė fotografuotis su varžovais iš Rusijos.

100 m bėgimo T35 grupėje pirmasis atbėgo rekordą pegerinęs Rusijos olimpinio komiteto komandos sportininkas Dmitrijus Safronovas (11,39 sek.), o trečias finišavo jo tautietis Artiomas Kalašianas (11,75 sek.).

Tarp jų įsiterpė ir sidabrą iškovojo minėtas ukrainietis I. Cvetovas (11,47 sek.).

Vis dėlto įteikus medalius ant pakylos esančių atletų buvo paprašyta papozuoti bendrai nuotraukai. Vis dėlto ukrainietis atsisakė tą daryti ir tiesiog liko stovėti savo vietoje.

Šis jo poelgis sulaukė skirtingų vertinimų šalių žiniasklaidoje. Teigiama, kad tai akivaizdus politinis protestas dėl Rusijos Krymo aneksijos ir vis dar egzistuojančių karo veiksmų Rytų Ukrainoje.

„Kažkas tai mato kaip nepagarbą varžovams, o kiti – kaip pagarbą Ukrainai. Kiekvienam savo“, – socialinėje paskyroje rašė pats I. Cvetovas.

Propagandos pripumpuotas durnelis.Tokie verti tik Lietuvos dėmesio.
100 m bėgimo T35 grupėje pirmasis atbėgo rekordą pegerinęs Rusijos olimpinio komiteto komandos sportininkas Dmitrijus Safronovas (11,39 sek.), o antrasis finišavo jo tautietis Artiomas Kalašianas (11,75 sek.). Tarp jų įsiterpė ir sidabrą iškovojo minėtas ukrainietis I. Cvetovas (11,47 sek.).
Cia Antrasis finisavo tautietis bet kazkaip tarp ju isiterpe kitas antrasis ir tas antrasis liko treciasi...Jus blet zurnaliugos n et sakinio sukurpt, kad eitu suprast nebegalit?