Minesotos „Timberwolves“ (30/27) antrametis Anthony Edwardsas įsirašė į elitinę kompaniją, o ekipa nutraukė dviejų nesėkmių seriją NBA pirmenybėse.

„Timberwolves“ išvykoje 129:120 (33:37, 41:25, 28:36, 27:22) įveikė Indianos „Pacers“ (19/39).

A.Edwardsas pirmuoju taikliu metimu perkopė 2,5 tūkst. pelnytų taškų NBA ribą ir tapo ketvirtuoju tą padariu jaunausiu žaidėju lygos istorijoje. Gynėjo amžius dabar – 20 metų ir 192 dienos.

Jaunesni už jį šią ribą pasiekė tik LeBronas Jamesas, Kevinas Durantas ir Devinas Bookeris.

Mačą A. Edwardsas baigė su 37 taškais (6/12 dvit., 7/13 trit., 4/7 baud.).

„Timberwolves“ atitrūko po spurto 13:0 ir vienu metu trečiame kėlinyje turėjo 18 taškų pranašumą, bet šeimininkai sugebėjo sugrįžti į rungtynes. Ketvirto kėlinio pradžioje ekipas jau skyrė tik du taškai, bet tada svečiai vėl spurtavo 8:2 ir susigrąžino saugesnį pranašumą, kurį ir išlaikė iki mačo pabaigos.

„Pacers“ komandai tai buvo šešta iš eilės nesėkmė, o labiausiai prie to prisidėjo puikus Minesotos ekipos tritaškių pataikymas – tikslą pasiekė 18 iš 34 tolimų metimų.

„Pacers“: T. Haliburtonas (16 rez. perd.) ir O. Brissete’as (13 atk. kam.) po 22, L. Stephensonas 21, J. Smithas (12 atk. kam.) 17, B. Hieldas 13.

„Timberwolves“: A. Edwardsas 37 (7/13 trit.), D. Russellas 23, K. Townsas (13 atk. kam.) 15, P. Beverley ir N. Reidas po 13.