Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse svečiuose po dramatiškos kovos 4:3 palaužė „AS Roma“ futbolininkus.

Tammy Abrahamas 11-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva išvedė „AS Roma“ ekipą į priekį 1:0.

Paulo Dybala 18-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Henrikhas Mkhitaryanas 48-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo „rikošeto“ atsidūrė vartų tinkle ir „AS Roma“ išsiveržė į priekį 2:1.

Lorenzo Pellegrini 53-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir padidino šeimininkų pranašumą 3:1.

Manuelis Locatelli 70-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 2:3.

Dejanas Kulusevskis 72-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir atstatė pusiausvyrą 3:3.

Mattia De Sciglio 77-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai 4:3.

Matthijsas de Ligtas už pražangą buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, o L.Pellegrini rungtynių pabaigoje nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.