Tenisininkė Mikulskytė nebaigė finalo Tunise

Tunise sekmadienį baigėsi ITF serijos moterų teniso turnyras, kuriame iki finalo nukeliavo 27-erių Justina Mikulskytė (WTA-365). Kovoje dėl nugalėtojos titulo lietuvė 2:6, 0:2 atsiliko nuo Janos Kolodynskos ir atsisakė tęsti mačą. Finalas truko 56 minutes.

Pirmajame geime varžovė padarė net 3 dvigubas klaidas ir lietuvė išsiveržė į priekį. Deja, čia pat J.Mikulskytė pralaimėjo atkarpą rezultatu 0:4 ir susikomplikavo padėtį. Ji dar turėjo „break pointą“ septintajame geime, tačiau šios progos nerealizavo, o aštuntajame geime vėl pralaimėjo savo padavimų seriją. Antrojo seto antrajame geime lietuvė dar sykį pralaimėjo savo padavimų seriją ir atsisakė baigti mačą.

J.Mikulskytė pelnė 42 WTA vienetų reitingo taškus ir reitinge pakils į 304-ą vietą. Per karjerą lietuvė yra laimėjusi 4 ITF moterų turnyrus, bet visi jie buvo žemesnio reitingo nei tas, kuris vyko Tunise.

Dvejetų varžybas lietuvė baigė penktadienį. Pirmos pagal skirstymą J.Mikulskytė ir indė Rutuja Bhosale pusfinalyje 5:7, 0:1 atsiliko prieš kinę Sijią Wei ir Mariją Kozyrevą bei atsisakė baigti mačą. Traumą patyrė R.Bhosale, nes ji prieš tai nebaigė ir vienetų mačo. Lietuvė su porininke pelnė po 25 WTA dvejetų reitingo taškus.

ITF serijos moterų teniso turnyro Tunise prizų fondą sudaro 40 tūkst. JAV dolerių.