Vitorijos „Tau Ceramica“ klubas išlieka nepralaimėjęs. Namuose ispanai iškovojo įspūdingą pergalę, 41 taško skirtumu 106:65 (24:24, 34:14, 29:16, 19:11) sutriuškinę Vokietijos čempionus Berlyno „Alba“ krepšininkus.

Lygi kova vyko tik pirmajame kėlinuke, po kurio švieslentėje degė lygus rezultatas 24:24. Antrąjį kėlinuką įspūdingai pradėjusi „Tau Ceramica“ sėkmingo I.Rakocevičiaus ir M.Teletovičiaus pastangų dėka spurtavo 18:0, o „Alba“ ekipai pirmuosius taškus sužaidus net 6 minutes pelnė A.Sesay.

Netrukus M.Teletovičiaus tritaškis ir dėjimas padidino „Tau Ceramica“ komandos persvarą iki 20 taškų, o likusį rungtynių laiką skirtumas tarp ekipų tik augo. Ispanai iškovojo lengvą pergalę .

„Tau Ceramica“: I.Rakocevičius 27 (tritaškiai 6/6, baudos 7/7, 5 rez.perd.), V.Sergi 17 (tritaškiai 5/7), M.Teletovičius 14, T.Splitteris 13, S.Baračas ir W.McDonaldas (8 atk.kam.) - po 10.

„Alba“: A.Sesay 11, I.McElroy ir A.Nadjfeji - po 10, D.Dojčinas 9, S.Hamannas (4 rez.perd.) ir R.Wrightas - po 8.