Trečiadienį lemiamose moterų krepšinio Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse „Beretta Famila Schio“ (Italija) su Egle Šventoraite namuose 62:53 (21:20, 18:11, 9:14, 14:8) įveikė Valensijos „Valencia BC“ (Ispanija) ir laimėjo seriją iki 2 pergalių – 2:1.

Rungtynių pradžioje pirmaujanti komanda keitėsi daugybę kartų. Pirmajame kėlinyje nė viena ekipa nebuvo įgijusi didesnės nei 3 taškų persvaros. Pusę antrojo kėlinio tendencijos buvo panašios, bet prieš pat ilgąją pertrauką „Beretta Famila Schio“ surengė pirmą rimtesnį spurtą 11:2 ir perėmė iniciatyvą (39:31).

„Valencia BC“ nenuleido rankų ir trečiajame kėlinyje panaikino beveik visą deficitą (43:41, 48:45). Pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje viešnios priartėjo dar arčiau (48:47). Kėlinio viduryje komandas vis dar skyrė vos vienas taiklus metimas (53:51). Visgi, per paskutines puspenktos minutės „Valencia BC“ sukrapštė vos 2 taškus ir „Beretta Famila Schio“ įtvirtino pergalę.

E. Šventoraitė žaidė 5 min. 57 sek., pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 4 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Astou Ndour (17 tšk., 17 naud. bal.) ir Jasmine Keys (14 tšk., 8 atk. kam., 20 naud. bal.). Svečių ekipoje dviženklį taškų skaičių surinko Raquel Carrera (17 tšk., 6 atk. kam., 3 per. kam., 20 naud. bal.) bei Queralt Casas (15 tšk., 13 naud. bal.).

Eurolygos pusfinalyje „Beretta Famila Schio“ balandžio 14 d. žais su Stambulo „Fenerbahce Alagoz Holding“ (Turkija). Finalai vyks balandžio 16 d.