7
Brazilai šventė pergalę. (nuotr. SCANPIX)

Antrąją pergalę pasaulio čempionato G grupėje iškovojo Brazilija, kuri įnirtingame mače minimalia persvarą 1:0 (0:0) pranoko Šveicariją.

7

Abi komandos gana ramiai pradėjo rungtynes, šveicarai gana patikimai gynėsi.

Visgi sužaidus pusvalandį brazilai turėjo idealų šansą įmušti, bet Vinicius Jr. neišnaudojo gero šanso.

Po pertraukos tam pačiam Viniciui Jr. jau pavyko įmušti pabėgus vienam prieš vartininką, bet įvartis buvo neįskaitytas dėl atakos pradžioje užfiksuotos nuošalės.

Šveicarai daugiausiai tik gynėsi, o brazilai vis ieškojo landų varžovų gynyboje.

Galiausiai jiems pavyko pralaužti šveicarų pasipriešinimą, kai 83-ąją minutę puikiu smūgiu pasižymėjo saugas Casemiro.

Su šešiais taškais jie grupėje yra pirmi ir dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas gali būti ramūs.