Sutartų esporto rezultatų problemą spręs ir FTB

Esporto integralumo komisija (ESIC) sujungė pajėgas su Federaliniu tyrimų biuru (FTB), kad susektų „Counter-Strike: Global Offensive“ disciplinos sutartų rezultatų sindikatą.

Interviu su „jutūberiu“ „slash32“ ESIC komisijos narys Ianas Smithas atskleidė, kad, palyginus su kitais regionais, sutartų CS:GO rezultatų problema Šiaurės Amerikoje yra „labai rimta“.

Pasak I.Smitho, ESIC prieš CS:GO sindikatą turi labai rimtų įrodymų, kuriuos artimiausiu metu planuoja paskelbti viešai. Visgi ESIC komisijos narys taip pat pranešė, jog „Mountain Dew“ lygoje (MDL) rezultatų klastojimas vyksta jau ilgai ir yra žymiai geriau organizuotas. Todėl jiems į pagalbą stoja ir FTB, kuri neseniai įsteigė sporto lažybas tirsiantį departamentą.

„Šiaurės Amerikoje situacija yra labai rimta, – teigė I.Smithas. – Tai, kas vyksta, galima drąsiai vadinti klasikiniu rezultatų klastojimu. Kalbant trumpai, žaidėjai yra papirkinėjami trečiųjų asmenų, kad pasirūpintų jų atliktų statymų sėkme.“

ESIC komisijos narys taip pat patikino, jog su turimais įrodymais jau dabar galėtų eiti į viešumą, bet kadangi dabar bendradarbiauja su Australijos teisėsauga ir FTB, šis procesas užtruks ilgiau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų