Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate kovos įgauna pagreitį. Apie tai byloja ir šiąnakt Fynikse rungtynių tarp vietos „Suns“ ir Hiustono „Rockets“ metu kilusios masinės muštynės, po kurių diskvalifikacinėmis pražangomis buvo nubausti du, o techninėmis - trys žaidėjai.

Susistumdymas kilo pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje, kai likus kiek daugiau nei 30 sekundžių „Rockets“ krepšininkas Raferis Alstonas bandė pastatyti užtvarą savo komandos draugui Tracy McGrady, bet sulaukė smūgio iš Matto Barneso. Nors T. McGrady tritaškis pasiekė tikslą ir svečiai nutolo iki 74:55, rezultatas tuo metu abiejų komandų nariams buvo mažiausiai svarbus ir jie paleido į darbą kumščius.

Nuskriaustasis R. Alstonas nubėgo aiškintis santykių su M. Barnesu, o prie jų netruko prisijungti ir T. McGrady, Yao Mingas, Steve‘as Nashas, Shaquille‘as O‘Nealas ir kiti. Visą tą laiką Fynikso arenoje susirinkę sirgaliai nušvilpinėjo muštynių dalyvius.

Taiką aikštelėje mėgino įvesti ramusis kinas Yao Mingas, treneriai ir rungtynių teisėjai, bet tai buvo nė motais Sh. O‘Nealui, kuris savo žvėriška jėga patiesė ant žemės T. McGrady.

REKLAMA

Krepšininkams po kurio laiko nurimus teisėjai ėmėsi griežtų sankcijų: konflikto iniciatoriai M. Barnesas ir R. Alstonas susilaukė pačios griežčiausios nuobaudos  - diskvalifikacinių pražangų, o S. Nashas, Sh. O‘Nealas ir T. McGrady‘s buvo nubausti tik techninėmis.

Muštynių dalyvius išskirti mėginęs Yao Mingas susilaukė teisėjų malonės.

Priminsime, kad tą mačą be didesnio vargo 94:82 laimėjo Hiustono „Rockets“ klubas.

Siūlome pasižiūrėti, kaip krepšininkai aiškinosi savo santykius be kamuolio:


Rašyti komentarą...
C
CHA
2008-11-13 10:23:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šakas gerai Makgreidžiui užvožė, tas net ant kojų neišsilaikė:DD
Atsakyti
0

o
o taip
2008-11-13 10:24:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
man patiko!
Atsakyti
0

R
Rio
2008-11-13 15:33:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
klaunai =)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų