Fukuokoje (Japonija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate antradienio popietę aukso medalio siekė Rūta Meilutytė.

26-erių kaunietė 100 m plaukimo krūtine finale distanciją įveikė per 1 min. 4,62 sek. ir finišavo pirmoji užsitikrindama aukso medalį.

Primename, jog 100 m krūtine plaukimo pasaulio čempione R. Meilutytė tapo po 10-ies metų pertraukos.

Pusfinalyje olimpinė čempionė nuotolį įveikė per 1 min. 5,09 sek. ir laimėjo ne tik šį plaukimą, bet ir buvo greičiausia tarp visų 16-os pusfinalio dalyvių.

„Plaukimą vertinu labai gerai. Labai esu patenkinta. Mėgavausi kiekviena distancijos dalimi“, – išlipusi iš baseino pasirodymą pusfinalyje įvertino lietuvė.

Priminsime, kad atrankoje R. Meilutytė užfiksavo geriausią šio sezono rezultatą pasaulyje 1 min. 4,67 sek. ir buvo labai arti asmeninio rekordo (1 min. 4,35 sek.).

Šaunuolė tik nekreipk dė.mesio į tuos pavyduolius komentuotojus
1000000 kartų valio
Šaunuolė,bravo,visai kita nuotaika jos nei kažkada,tada spauda ėdė graužė,provokavo,kėlntrigas,dabar ji rami,plaukia savo malonumui, labai labai malonu ,Lietuva su aukso medaliais tarp 7 pasaulio šalių...
Va taip 10balu rimta koksmosas Ruta cempione as didziuojuosi.