Po atsakomųjų  Baltijos lygos pusfinalio rungtynių tapo aišku, jog Marijampolės „Sūduva“ pirmą kartą klubo istorijoje kausis turnyro finale. Lietuviai atsakomajame susitikime nusileido Liepojos „Metalurgs“ ekipai rezultatu 1:2 (0:1), tačiau pirmąjį mačą buvo laimėję trijų įvarčių skirtumu.

Latvius šiose rungtynėse į priekį išvedė Oskars Klava (16 min.), tačiau rungtynėms artėjant prie pabaigos rezultatą išlygino Povilas Lukšys (80 min.).

88 minutę iš aikštės buvo pašalintas „Sūduvos“ vartininkas ir tuo pasinaudojo šeimininkai – Genadijus Solonicinas 90 minutę įmušė nieko serijoje nebelėmusį, tačiau pergalingą rungtynių įvartį – 2:1.

„Triobet“ Baltijos lygos finale, kuris vyks liepos 4 dieną, „Sūduva“ susitiks su „Ventspils“ klubu.