Marijampolės „Sūduva“ ketvirtadienį UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmose rungtynėse susitiko su „Viborg“ futbolininkais. Deja, danų nugalėti nepavyko ir Marijampolės futbolininkai pripažino jų pranašumą 1-0.

Danijos klubas nuo pat pirmųjų minučių, ilgą laiką kontroliavo kamuolį varžovų aikštės pusėje, tačiau sukurti pavojingos progos nepavyko.

Beveik įpusėjus pirmajam kėliniui „Sūduvos“ futbolininkai pasileido į greitą ataką, kuri buvo nutraukta prasižengiant. Kėlinio viduryje aikštės šeimininkams kiek pavyko išlyginti žaidimą, bet iki pertraukos nė viena komandą rimtesnių progų nesukūrė ir kėlinys baigėsi be įvarčių.

77-ąją minutę „Sūduvos“ gynyba subyra ir svečiams pavyksta pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį. Kamuolį į vartus siunčia po keitimo pasirodęs Sofusas Bergeris. Aikštės šeimininkai bando atsakyti tuo pačiu ir po maždaug 6 minučių susikuria geriausią turėtą progą įvarčiui, tačiau progos įgyvendinti nepavyko.

Atsakomoji dvikova Danijoje vyks liepos 28 dieną.