Marijampolės „Sūduva“ per 2022 metų „Hegelmann LFF taurės“ turnyro aštuntfinalio rungtynes namie 2:0 (2:0) nugalėjo Gargždų „Bangą“ ir pateko į kitą etapą.

Abu mačo įvarčiai buvo pelnyti dar pirmajame kėlinyje. Labai aktyviai rungtynes pradėjusioje „Sūduvoje“ 23 min. pasižymėjo Jevgenas Protasovas, o 37 min. – Saidas Hamuličius.

Rezultatas prieš pertrauką galėjo būti ir gerokai didesnis, tačiau viename epizode S. Hamuličiui galva nepavyko iš arti pataikyti į visiškai tuščius vartus, o 35 min. ir įmušti baudinio.

Antrajame kėlinyje pasižymėti vėl galėjo S. Hamuličius, pavojingai smūgiavo Kule Mbombo, savo galimybių turėjo ir „Banga“, bet rezultatas nebepasikeitė.

Į Hegelmann LFF Taurės ketvirtfinalį žengė ir „Jonava“, kuri Širvintose 2:1 nugalėjo „TransINVEST“ ekipą. Visi trys rungtynių įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje. „Jonavos“ ekipoje jos pelnė Marius Ganusauskas ir Paulius Osauskas, o į „Jonavos“ vartus įvartis krito po Beno Spietinio prisilietimo.