Spalio 19 dieną Garliavos sporto ir kultūros centre atšvęsti XIII – ojo „Tornado“ krepšinio sezono atidarymo rinkosi mokyklos auklėtiniai bei jų tėveliai. Susirinkę svečiai galėjo pasidžiaugti nuostabiais Kauno „Žalgirio“ šokėjų bei Diamond Show pasirodymais, o mažiausiuosius linksmino „Tornado“ KM talismanas – voveriukas „Tornas“, teigiama pranešime spaudai.

Kaip ir kiekvienais metais, šventė prasidėjo nuo tradicinės tornadukų eisenos. Šiemet, skambant „Tornado“ KM himnui, pražygiavo kaip niekad daug jaunųjų krepšininkų, pradedant mokyklos stipriausiomis rinktinėmis ir baigiant pačiais jauniausiais, kurie krepšinio paslapčių mokosi tik pirmuosius metus. Pasibaigus vaikų eisenai, renginio vedėjas Karolis Tiškevičius nepamiršo pristatyti ir mokyklos trenerių, kurie susilaukė tikrai gausių aplodismentų.

Į šventę, pasveikinti jaunųjų tornadukų, atvyko ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Meras pasidžiaugė ilgalaikiu bendradarbiavimu ir tikrai gausiu buriu susirinkusiųjų. Prasidedant XIII – ąjam sezonui mokyklai palinkėjo sėkmės toliau ugdant ne tik Kauno miesto, bet Kauno rajono vaikus.

REKLAMA

„Tornado“ KM nepamiršo į šventė pakviesti ir Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiančių buvusių auklėtinių – Karolio Šaruko, Vladislovo Razumnovo, Viliaus Sajeko (Jonavos SK – „Petrochema“), Gintauto Kybarto (Kauno „Jazz – Diremta“), Justo Klimavičiaus (Kauno „Žalgiris – 2“) ir Valentino Mitalausko bei Mato Ragausko (Marijampolės „Sūduva - Mantinga“). Vaikinai išsirinko po vieną tornaduką ir per minutę laiko turėjo pademonstruoti savo taiklumą. Žaidime triumfavo Justas Klimavičius (Kauno „Žalgiris – 2“) ir Matas Baltrušaitis.

Pasibaigus NKL krepšininkų žaidimui, į aikštelę sugužėjo patys jauniausieji. Jiems buvo surengtos estafetės ir kiekvienas atvykęs galėjo pademonstruoti, ką spėjo išmokti per vieną mėnesį. Be prizų neliko nei vienas. Estafetės metu vaikai gavo po rinkinį Lietuvos krepšinio lygos žaidėjų kortelių, kuriomis džiaugėsi visą likusią šventę. Šioje kamuolio varymo estafetėje triumfavo jungtinė Tomo Kentros ir Roberto Ragausko krepšininkų komanda. Sidabro medaliais pasipuošė Donato Mikulevičiaus ekipa. Vyresniųjų estafetėje vaikai turėjo pademonstruoti ne tik kamuolio varymo techniką, bet ir pataikyti taiklų metimą. Čia neaplenkimai buvo 2003 m. gimimo, Tomo Kentros berniukai. Antrąja vieta džiaugėsi Mindaugo Kvietkaus auklėtiniai. Vaikus apdovanojo nusipelnęs Lietuvos krepšinio treneris Vladas Garastas ir nugalėtojams įteikė kvietimą į Kauno „Žalgirio“ rungtynes.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų