Lietuvos boksininkė Gabrielė Stonkutė užsitikrino Europos jaunimo U22 čempionato medalį. Italijoje vykstančio čempionato svorio kategorijoje iki 75 kg ketvirtfinalyje G. Stonkutė taškais 3:2 nugalėjo čempionato šeimininkę italę Melissą Gemini.

Abi šios boksininkės yra 2019 metų Europos jaunimo čempionės. Europos čempionato auksą G. Stonkutė iškovojo svorio kategorijoje iki 75 kg, o M. Gemini triumfavo svorio kategorijoje iki 69 kg.

Europos čempionato kovas stebėkite tiesiogiai paspaudę čia.

Europos U22 čempionate kovas pradėjo 285 dalyviai – 92 moterys ir 193 vyrai iš 41-os valstybės. Vyrų ir moterų varžybos vyksta dešimtyje svorio kategorijų.