Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kompanija „Adidas“, viena iš didžiausių sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintojų pasaulyje, tapo Lietuvos teniso sąjungos (LTS) techniniu partneriu, teigiama pranešime spaudai.

REKLAMA

„Adidas“ ir LTS pasirašytoje bendradarbiavimo sutartyje numatyta, kad kompanija sportine apranga aprūpins pajėgiausius Lietuvos tenisininkus ir tenisininkes, atstovausiančius savo šaliai Daviso taurės (Davis Cup) ir Federacijos taurės (Federation Cup) varžybose.

„Adidas“ apranga ir avalynė taip pat bus skirta Lietuvos keturiolikmečių, šešiolikmečių ir aštuoniolikmečių teniso rinktinėms, o taip pat šių amžiaus grupių ir dvylikamečių Lietuvos čempionams.

REKLAMA
REKLAMA

LTS prezidentas Ramūnas Grušas džiaugiasi, jog Lietuvos tenisininkai sieks naujų laimėjimų būtent kartu su „Adidas“.

„Adidas“ aprangą dėvi daugelis stipriausių pasaulio tenisininkų. Smagu, jog prie šio būrio stipriausių prisijungia ir dar jauni, bet jau labai ambicingi mūsų tenisininkai. Viliuosi, kad „Adidas“ dar ilgai lydės mūsų sportininkus kelyje į naujas pergales“, – sako R. Grušas.

„Labai džiaugiamės prasidėjusiu bendradarbiavimu su Lietuvos teniso sąjunga. Tikimės, kad vilkėdami mūsų aprangą Lietuvos tenisininkai iškovos dar daugiau pergalių. „Adidas“ tikslas – naujų iššūkių siekiantiems žmonėms pateikti tik tai, kas geriausia“, – aiškina Gintarė Aleknienė, „Adidas“ pardavimų vadovė Lietuvai.

LTS ir „Adidas“ sutartis galios iki 2013 metų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų