29
Memfio „Grizzlies“ – San Antonijo „Spurs“ 96:103 (nuotr. SCANPIX)

NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją 4:2 laimėjo San Antonijo „Spurs“. Ji šeštosiose rungtynėse svečiuose 103:96 nugalėjo Memfio „Grizzlies“.

29

„Spurs“ mačą pradėjo 8:2 (3 minutė). Tada „Grizzlies“ laimėjo atkarpą 7:0 ir išsiveržė į priekį (9:8 – 5 min.). San Antonijo krepšininkai atsakė sėkmingu žaidimu ir vėl atitrūko (18:11 – 8 min.).

Svečiai buvo priekyje iki 17-osios minutės, kai „Grizzlies“ rezultatą išlygino (28:28). Memfio krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo 50:45, o trečiajame įgijo dviženklę persvarą (57:47). Nuo to laiko lyderiaujanti komanda dažnai keitėsi, rezultatas ne kartą buvo lygus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Spurs“ pranašumas siekė septynis taškus (88:81 – 43 min.). Tada San Antonijo ekipa surengė spurtą 6:0 ir skirtumą sumažino iki minimalaus (87:88 – 44 min.). Galiausiai svečiai persvėrė rezultatą ir, likus pusei minutės, pirmavo šešiais taškais (100:94). „Grizzlies“ per likusį laiką stebuklo nesukūrė.

„Spurs“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 46:28. Svečiai sugriebė 16 puldami.

„Grizzlies“: Mike’as Conley 26 (7/18 metimų, 9/10 baudų, 5 rezultatyvūs perdavimai), Marcas Gasolis 18 (5/12 met., 7/8 baud., 6 rez. perd., 5 atkovoti kamuoliai), Zachas Randolphas 13 (6/14 met., 11 atk. kam.), Vince’as Carteris 12, Jamesas Ennis 11.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 29 (8/19 met., 12/13 baud., 9 atk. kam.), Tony Parkeris 27 (11/14 met.), LaMarcusas Aldridge’as 17 (7/17 met., 12 atk. kam.), Patty Millsas 10.

„Spurs“, seriją laimėjusi 4:2, Vakarų konferencijos pusfinalyje kausis su Hiustono „Rockets“. Ji pirmajame atkrintamųjų varžybų etape 4:1 eliminavo Domanto Sabonio Oklahomos „Thunder“.

Reguliariajame sezone San Antonijo komanda (61 pergalė / 21 pralaimėjimas) Vakaruose buvo antra, Hiustono (55/27) – trečia.