Pirmadienio, kovo 25 d. vakarą Nacionalinės ledo ritulio lygos I-ojo diviziono rytų pogrupio rungtynėse susigrūmė dvi sostinės komandos – „Hockey Punks“ ir „Meteoras“. Varžybas sausu rezultatu 3:0 (0:0; 1:0; 2:0) laimėjo „pankai“.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė komandos puolėjas, grupės „G&G Sindikatas” narys Andrius Glušakovas-Pushaz, vieną Edvardas Ivankevičius. Pastarasis šį sezoną iš viso pelnė septynis įvarčius ir kartu su Mindaugu Dauksevičiumi tapo rezultatyviausiais komandos žaidėjais šį sezoną.

Abi komandos galimybių patekti į atkrintamąjį čempionato etapą jau neturėjo, tačiau „pankams“ pergalė šiose varžybose buvo svarbesnė, ji lėmė palypėjimą vienu laipteliu aukštyn iš šeštos į penktąją poziciją turnyrinėje pogrupio lentelėje.

Rungtynes energingiau pradėjo „Hockey Punks“, kuriems patirties trūkumą tradiciškai lemiantį gausybę klaidų pavyko kompensuoti jaunatvišku entuziazmu.  Greičiau ir agresyviau žaisti jiems leido ir žymi to vakaro komandos sudėties kiekybinė persvara – „pankai“ rungtynes pradėjo turėdami savo gretose keturis nepilnus penketus, „Meteoro“ žaidėjai – vos du.

Pirmo kėlinio metu pankai sukėlė tikrą audrą prie „Meteoro“ vartų, tačiau kaip vienos populiariausių I-ojo diviziono komandų gerbėjai galėjo tik stebėti, kaip viena po kitos neišnaudojamos palankios situacijos, o uraganinis puolimas neduoda jokių apčiuopiamų rezultatų.

Antrajame kėlinyje situacija iš esmės nepasikeitė – „Hockey Punks“ ir toliau varžovus laikė prispaudę varžovus prie jų vartų, galiausiai iki kėlinio pabaigos likus 13 min. 53 s. po Tomo Jacevičiaus perdavimo pasižymėjo Andrius Glušakovas-Pushaz.

Po įmušto įvarčio „pankų“ kovinė dvasia pastebimai pakilo ir tai energijos negailintys žaidėjai griuvo po rituliu žaisdami mažumoje. Visgi išnaudoti geriausių progų, kad ir tuomet, kai savo vietą palieka vartininkas ir toliau nesisekė.

Trečiajame kėlinyje rungtynių scenarijus iš esmės tekėjo ta pačia nuo pradžios užduota siužetine linija – „pankai“ ir toliau spaudė mažesnėmis pajėgomis žaidžiančius „Meteoeor“ ledo ritulininkus, kurie karts nuo karto rasdavo progų kontratakoms. Kiek netikėtai antrąjį įvartį „Hockey Punks“ įmušė po puolėjo Edvardo Ivankevičiaus prasiveržimo per visą aikštę  iki rungtynių pabaigos likus 15 min.

Rungtynėms artėjant link pabaigos „Meteoro“ ledo ritulininkų jėgos ėme sekti ir net žaisdami daugumoje jie nesugebėdavo perversti ritulio į priešininkų aikštės pusę. „Pankų“ atkaklumas galiausiai davė vaisių - antrąjį savo įvartį po Modesto Kartenio perdavimo iki rungtynių pabaigos likus 11 min. 5 s įmušė Andrius Glušakovas-Pushaz.