Septintosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo rungtynėse Tomo Pačėso treniruojamas Sopoto „Prokom Trefl“ klubas su trimis lietuviais trečiadienį svečiuose 76:70 (24:14, 11:21, 21:22, 20:13) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją Zgoželeco „PGE Turow“ komandą ir, laimėjęs seriją iki keturių pergalių 4:3, penktą kartą iš eilės tapo šalies čempionu.

Pirmuosius du finalo serijos susitikimus Sopoto ekipa išvykoje pralaimėjo 79:82 ir 71:89, o trečiąjį bei ketvirtąjį mačus namuose laimėjo 80:76 ir 73:70. Penktosiose rungtynėse svečiuose vėl pajėgesni buvo „Prokom Trefl“ krepšininkai - 66:59, tačiau šeštąjį susitikimą namuose Sopoto ekipa pralaimėjo 69:74.

Net 36 taškus nugalėtojams pelnė Milanas Gurovičius, 9 - Igoris Miličičius, 7 - naudingiausiu finalo serijos žaidėju pripažintas Filipas Dylevičius.

Tomas Masiulis ir Simonas Serapinas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė po 4 taškus, o Donatas Slanina – 2.

22 minutes aikštelėje praleidęs T. Masiulis pataikė 1 dvitaškį iš 3, realizavo 2 baudų metimus iš 4, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei kertą prasižengė.

15 su puse minutės žaidęs S. Serapinas pataikė 1 tritaškį iš 3, 1 baudos metimą iš 4, sugriebė 3 kamuolius ir surinko 4 pražangas, o D. Slanina per 25 minutes prametė abu tritaškius, visus 5 dvitaškius, realizavo abu baudų metimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir keturis prasižengė.

Pirmą kartą Lenkijos krepšinio pirmenybių finale žaidusio „PGE Turow“ klubo gretose sėkmingiausiai žaidė Davidas Loganas (26 tšk.) ir Thomas Kelati (16 taškų).

Lenkijos čempionato bronzos medalius iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Vroclavo „ASCO Šląsk“ klubas su Andriumi Giedraičiu bei Aivaru Kiaušu, mažajame finale 2:1 (91:81, 80:82, 87:67) nugalėjęs Svecio „Polpak S.A.“ penketuką.